نظرسنجی
بين 10 بيماري که بيشترين بار را به جامعه وارد ميکند چند تاي آنها از دسته اختلالات روانپزشکي هستند و ترتيب آن در کشور ما چگونه است؟
پنج تا از ده بيماري :افسردگي ،اعتياد،ساير بيماريهاي روانپزشکي مثل اضطراب ،وسواس و پانيک،اختلالات رفتاري ،بيخوابي
پنج تا از ده بيماري :اعتياد ،بيخوابي ،افسردگي ،اختلالات رفتاري،اختلالات شناختي
سه تا از ده بيماري: اعتياد ،افسردگي،بيخوابي
چهار تا از ده بيماري :اضطراب ،افسردگي ،اعتياد،بيخوابي

 • اگر همواره مثل گذشته بينديشيد همان چيزي را بدست مي آوريد که تاکنون کسب کرده ايد

 • بار بیماری:

  مقدار فشاریست که در ابعاد مختلف اجتماعی و اقتصادی به جامعه وارد میشود و سلامت آنرا مورد تهدید قرار میدهد. مقدار این بار که برابر مجموع سالهای از دست رفته عمر به علت بیماری و سالهای از دست رفته عمر به علت ناتوانی است ،با تحقیقات علمی محاسبه شده . با این تعریف از شما می خواهم که در مسابقه نظر سنجی ما شرکت نمایید.

 • مرکز روان پزشکی و روان شناسی دکتر علیرضا کافیان تفتی افتخار دارد که خدمات زیر را به هموطنان و مراجعین محترم ارائه نماید:

  1. درمان اختلالات روانپزشکی شامل انواع اختلالات اضطرابی و وسواس ها ، خلقی و افسردگی ،سایکوتیک ،اختلالات خواب ،اختلالات جنسی ،سردردها ،دردهای جسمانی با منشا عصبی و دیگر اختلالات شبه جسمی،اختلالات شناختی و حافظه ،اختلال انطباق ،اختلال شخصیت ،اختلال کنترل تکانه، مشکلات رفتاری کودک و نوجوان و سایر اختلالات اعصاب و روان و رفتار
  2. انواع تستهای روان شناختی شامل تست هوش و شخصیت
  3. انواع مشاوره شامل مشاوره خانواده ،مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره ارتباط
  4. انجام الکتروآنسفالوگرافی (نوار مغزی)

   


 

قابل توجه مراجعین گرامی :

از ابتدای مهرماه 1401 مطب در نیمه اول هر ماه تعطیل و در نیمه دوم هر ماه فعال میباشد .ملاقات عزیزان در 15 روز اول بصورت انلاین و در 15 روز دوم بصورت حضوری مقدور است.

ادرس مطب :

 

خانه سلامت آوند :سعادت آباد -خيابان بخشايش - خ پانزدهم غربي (ميرزايي) - روبروي ضلع شمالي بيمارستان عرفان پلاك 5 - طبقه اول

تلفن:22095719-22095484--021

09120701596--09125044674

ساعت 15 الی 21 بجر پنجشنبه ها 

پست الکترونیک:alireza_kafian1350@yahoo.com

 

بازديدکننده محترم
ضمن عرض سلام و تشکر از توجه شما، ورودتان به اين سايت را خوش آمد مي گويم
خوشحالم که به ياري امکانات نوين تکنولوژي و فناوري اطلاعات ، مي توانم از طريق اين درگاه الکترونيکي با هموطنان داخل و خارج از کشور ارتباط برقرار نمايم.
هدف از ارائه اين سايت، ايجاد درگاهي براي ارتباط با بيماران و ارائه اطلاعات در زمينه روانپزشکي و روانشناسي باليني مي باشد. بر اين باورم که که ارائه اطلاعات به بيماران مي تواند آنها را در روند بهتر تشخيص و ارائه درمان یاری نمايد. امکان دريافت سوالات شما عزيزان در اين سايت وجود دارد. تلاش خود را بکار می گیرم تا در زمان کوتاه و بصورت مقتضي پاسخ آنها را ارائه نمايم.
اميدوارم اطلاعات موجود در اين مجموعه مورد استفاده شما واقع گردد.
از نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما عزيزان در راه ارائه بهتر خدمات صميمانه استقبال مي کنم.